Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej Akceptuje
ZOBACZ NASZE

PROFESJONALNE PRACOWNIE

ZOBACZ WIĘCEJ
Najwyższa zdawalność

Przekonaj się sam!

ZOBACZ WIĘCEJ
zawsze jest czas na edukację

więc podnoś kwalifikacje

AKTUALNOŚCI

Proedukacja Siemianowice Śląskie

1 maja 2017 r. Proedukacja zaczyna rekturować do nowej szkoły policelanej na terenia miasta Siemianowice Śląskie

.....Ponad 100 słuchaczy Proedukacji przystąpiło do 13 egzaminów z różnych kwalifikacji
w 7 kwalifikacjach zdawalność wynosi  ponad 80 %
Warto się uczyć w Proedukacji o czym przekonują wyniki :-)

Sam możesz zobaczyć, wystarczy kliknąć w poniższy link i odszukać naszą szkołę str.63

Wyniki OKE

Podejmij naukę u nas już od września 2017 r z nami zdobędziesz wykształcenie

Rezerwacja miejsca tutaj

Proedukacja po raz kolejny wśród najlepszych!

31 marca 2017 r. Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie ogłosiła wyniki egzaminu zawodowego w sesji styczeń 2017

Ponad 100 słuchaczy Proedukacji przystąpiło do 13 egzaminów z różnych kwalifikacji
w 7 kwalifikacjach zdawalność wynosi  ponad 80 %
Warto się uczyć w Proedukacji o czym przekonują wyniki :-)

Sam możesz zobaczyć, wystarczy kliknąć w poniższy link i odszukać naszą szkołę str.63

Wyniki OKE

Podejmij naukę u nas już od września 2017 r z nami zdobędziesz wykształcenie

Rezerwacja miejsca tutaj

Zapisy do szkoły- czas start!

 

 Rekrutacja rozpczęta!

Zarezerwuj miejsce już dziś! REZERWACJA ONLINE

Decyduje kolejność zgłoszeń!
Dlaczego  my?

- najlepsze pracownie dydaktyczne
- stypendia dla najlepszych
- czesne "0zł" na wybranych kierunkach
- szeroka oferta edukacyjna- sprawdź

TY RÓWNIEŻ ZNAJDZIESZ COŚ DLA SIEBIE!

przerwa świąteczna

 

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 15.04.2017(sobota) oraz 02.05.2017(wtorek) sekretariat szkoły będzie nieczynny. W pozostałe dni zapraszamy bez zmian.

WIZAŻ- II edycja

Jeżeli chcesz się nauczyć, jak upiększyć siebie i innych,

Jeżeli lubisz malowanki,

Jeżeli chcesz nauczyć się dobierać odpowieni make up

Wizaż- to kierunek własnie dla CIEBIE!

Kolejna edycja ruszyła 18 marca 2017. Nie zwlekaj dołącz do grupy!

- zajęcia co dwa tygodnie w centrum Siemianowic Śląskich,
- materiały do zajęć,
- w programie: m.in analiza kolorystyczna, podstawy charakterzacji, stylizacja rzęs
- profesjonalna kadra dydaktyczna

To już na prawdę ostatnie wolne miejsca!

Zarezerwuj je TUTAJ

100 tyś dotacji dla młodych rolników

Technik weterynarii to kierunek w szkole policealnej, który zapewnia spełnienie wymogu dotyczącego wykształcenia osób, które dostały do 100 tyś dotacji przyznanej przez ARiMR. Osoby te muszą posiadać wykształcenie średnie, matura nie jest konieczna, a w ich gospodarstwie są prowadzone chów lub hodowla zwierząt. Zapisz się już dziś do Proedukacji.

<< POWRÓT ZOBACZ WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI

SZKOŁY I KIERUNKI

KURSY I SZKOLENIA

<< POWRÓT
STREFA SŁUCHACZA
SZKOŁA MEDYCZNA
KURSY I SZKOLENIA
SZKOLA JĘZYKOWA

NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI

DLACZEGO PROEDUKACJA?

- Brak opłat w przypadku rezygnacji z nauki
- Brak opłat za niską frekwencję na zajęciach
- Najnowsze na rynku zawody i specjalności
- Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, MOPS i inne
- Zajęcia w ścisłym centrum Chorzowa
- Nauczyciele z pasją
- Nie masz możliwości sam zorganizować sobie praktyk?!
Przyjdź do nas, z chęcią Ci pomożemy!
- Stypendia dla ambitnych
- Uprawnienia szkoły publicznej

SEKRETARIAT

ProEdukacja
ul. Warszawska 3
40-009 Katowice

tel. 32 308 82 82

tel. kom.+48 535 888 536

ZAPISY NA WYŻSZE SEMESTRY

Prowadzimy zapisy na wyższe semestry!

  • rozwiązano twoją grupę?
  • nie odpowiada ci szkoła w której aktualnie się uczysz?
  • chcesz zmienić szkołę?

Przyjdź do nas! Proedukacja prowadzi zapisany na wyższe semestry na każdym z oferowanych kierunków.

ZAPISZ SIĘ

ZAPISY ON-LINE

 
Zarezerwuj miejsce już dziś!

Chcesz złożyć dokumenty już teraz, ale coś stoi Ci na przeszkodzie?
 
Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona. Wypełnij zgłoszenie online. Jest to rezerwacja miejsca w grupie na 14 dni.

Zadzwonimy do Ciebie i umówimy się na konkretny termin złożenia dokumentów.

ZAPISZ SIĘ

PROMOCJA

 
Aby nauka stała się jeszcze przyjemniejsza naszym słuchaczom proponujemy niezliczone promocje:

  • czesne 0 zł na wybranych kierunkach
  • stypendia dla najlepszych
  • pendrive na notatki
  • kurs zawodowy
  • zniżki na kursy w Proedukacja...
CZYTAJ WIĘCEJ
Kliknij aby odblokować
O nas

ProEdukacja to szkoła policealna na śląsku dostosowana do wymagań osób dorosłych, które po pewnym czasie postanowiły kontynuować swoją naukę oraz zdobyć wykształcenie niezbędne do podjęcia pracy. Decydując się na zdobycie wykształcenia w szkole policealnej ProEdukacja, każdy może zdobyć wykształcenie w oparciu o nowoczesne techniki nauczania, innowacyjny sprzęt oraz rozwiązania, których nie sposób znaleźć w typowych szkołach publicznych. Szkoła policealna ProEdukacja to najlepszy i najbardziej korzystny sposób na zdobycie niezbędnego wykształcenia oraz profesjonalnego fachu.

ProEdukacja zlokalizowana jest w ścisłym centrum Siemianowice Śląskich. Doskonale wyposażone sale wykładowcze, doświadczona kadra, profesjonalne kierunki, które oparte są o faktyczne zapotrzebowanie na rynku. To wszystko znajduje się w jednym miejscu. Mogąc polegać na profesjonalnej kadrze i doświadczeniu specjalistów z danej dziedziny, uczniowie szkoły policealnej zdobędą uprawnienia w takim zawodzie jak na przykład opiekun medyczny. Jest to zawód przyszłościowy, na rynku pracy istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie. Asystentka Stomatologiczna to kolejny kierunek, który można znaleźć w ofercie szkoły ProEdukacja. Na rynku w dalszym ciągu brakuje specjalistów w tej dziedzinie. Uczestnicy zajęć w szkole ProEdukacja zdobędą wiedzę i wykształcenie pozwalające im pracować również w takich dziedzinach jak na przykład opieka nad osobami starszymi. Mogą oni również uzyskać dyplom potwierdzający kurs masażu, czy też dowiedzą się jak profesjonalnie wykonywać decoupage.

ProEdukacja stwarza olbrzymie możliwości rozwoju. To liceum dla dorosłych, które oferuje więcej niż zwykłe placówki państwowe. Posiadamy bogaty pakiet szkoleniowy i edukacyjny, dzięki któremu możemy szkolić specjalistów z takich dziedzin jak technik weterynarii – specjalista doskonale przygotowany do pracy w klinikach weterynaryjnych, asystent osoby niepełnosprawnej, czyli specjalista, który poradzi sobie w trudnej pracy z osobami niepełnosprawnymi, technik usług kosmetycznych, czyli osoba przygotowana do pracy w salonach kosmetycznych i firmach produkujących kosmetyki.

 

Bezpłatne szkoły policealne

ProEdukacja to bezpłatne szkoły policeane dla dorosłych. Osoby zainteresowane zdobyciem wykształcenia mogą wybrać jedną z dwóch form kształcenia policealnego – szkołę policealną jednoroczną lub szkołę policealną dwuletnią. Szkoła jednoroczna to szkoła niepubliczna, natomiast szkoła dwuletnia to szkoła posiadającą uprawnienia placówki publicznej. Zainteresowani zdobyciem zawodu medycznego mogą zdecydować się na kształcenie w rocznej szkole policealnej, która posiada uprawnienia szkoły publicznej. Cykl kształcenia w każdej z tych szkół jest inny, natomiast zajęcia odbywają się w weekendy. Połączenie nauki z pracą bądź innymi ważnymi obowiązkami nie stanowi dla uczniów żadnego problemu. Ukończenie policealnej szkoły publicznej wiąże się z otrzymaniem świadectwa, które znajduje sie na specjalnym druku MEN. W przypadku ukończenia policealnej szkoły niepublicznej uczniowie otrzymują po prostu dyplom ukończenia szkoły. Oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą kontynuować naukę po szkole średniej.

Bezpłatne szkoły dla dorosłych

Kształcimy osoby pełnoletnie, które chcą kontynuować dalszą naukę. ProEdukacja to bezpłatne szkoły dla dorosłych, którym zostały nadane uprawnienia szkół publicznych. Po zakończeniu nauki w jednej ze szkół, uczniowie otrzymują świadectwo ukończenia szkoły. Oferta to szkoły policealne jednoroczne oraz dwuletnie, gimnazjum dla dorosłych, a także profesjonalne kursy zawodowe i specjalistyczne oferowane w wielu różnorodnych kierunkach. ProEdukacja kształci przyszłych florystów, opiekunów osób starszych, informatyków, techników rachunkowości, techników weterynarii, sekretarki, grafików komputerowych, gwarantując nie tylko wysoki poziom nauczania, ale przede wszystkim dostęp do nowocześnie wyposażonych pracowni, w których uczniowie nabywają wiedzę praktyczną niezbędną do wykonywania przyszłego zawodu. Publiczne szkoły dla dorosłych są całkowicie bezpłatne. Czesne wynosi 0 zł. Rekrutacja chętnych do podjęcia nauki w szkole odbywa się przez stronę internetową. Bezpłatne szkoły dla dorosłych to sposób na zdobycie nowych kwalifikacji całkowicie za darmo w jednej z najlepszych placówek edukacyjnych na Śląsku.

Liceum dla dorosłych

Liceum ogólnokształcące dla osób dorosłych posiada uprawnienia szkoły publicznej, które zostały nadane przez Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie. Liceum dla dorosłych to program nauczania składający się z 3 semestrów. Do liceum mogą zapisać się osoby dorosłe, które ukończyły gimnazjum, są absolwentami 8 klasy szkoły podstawowej lub szkoły zawodowej. Zajęcia w liceum dla dorosłych odbywają się w weekendy. Nauka w szkole dla dorosłych umożliwia zdobycie zawodu oraz kwalifikacji, dzięki temu znalezienie nowej pracy na trudnym obecnie rynku pracy jest o wiele łatwiejsze. Darmową naukę w ProEdukacja może podjąć każdy, kto wyśle zgłoszenie rekrutacyjne poprzez formularz kontaktowy. Aby zostać przyjętym do liceum dla osób dorosłych nie trzeba zdawać żadnych egzaminów wstępnych, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia. W trakcie nauki w liceum uczniowie przygotowywani są do zdawania matury. Zdanie matury jest równoznaczne z otrzymaniem Świadectwa Dojrzałości, które kwalifikuje do dalszej nauki, na przykład do podjęcia studiów na uczelni wyższej.

Studium policealne

Szkoła policealna dla osób dorosłych to możliwość kształcenia zawodowego w wielu kierunkach medycznych między innymi takich jak opiekunka dziecięca, asystentka stomatologiczna, technik sterylizacji medycznej. Studium policealne ProEdukacja to także liczne inne kierunki, w tym na przykład sekretarka, dekorator wnętrz czy fotoreporter. Nauka w studium policealnym to sposób na zdobycie zawodowych kwalifikacji – również w bezpłatny sposób. ProEdukacja to kształcenie policealnej odpłatne oraz nieodpłatne. Ukończeniu studium policealnego daje możliwość podjęcia pracy w wielu zawodach. Dzisiaj pracodawcy, którzy chcą przyjąć pracownika do pracy, zwracają  przede wszystkim uwagę na praktykę oraz doświadczenie. Dzięki placówce ProEdukacja uczniowie szkół policealnych mają możliwość zdobywać wiedzę w profesjonalnie przygotowanych do tego celu pracowniach, która przekazywana jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną. Studium policealne w dzisiejszych czasach to bardzo dobry start w przyszłość.

Szkoły policealne

ProEdukacja to szkoły policealne oferujące kształcenie w wielu bardziej i mniej popularnych kierunkach zawodowych. Szkoły policealne umożliwiają zdobycie wykształcenia oraz nowego zawodu. Każdy może zdobyć wykształcenie całkowicie za darmo, trzeba tylko wybrać szkołę policealną z uprawnieniami publicznymi, w których czesne wynosi 0 zł. Wystarczy zapisać się na listę uczniów chcących podjąć naukę w bezpłatnej szkole policealnej. Nauka w szkole z uprawnieniami publicznymi może trwać dwa lub cztery semestry – w zależności od wybranego kierunku. Szkoły policealne stają się coraz bardziej popularne. Dzisiaj wybranie szkoły policealnej zamiast kierunku studiów nie wiąże się już z poczuciem utracenia szansy na lepszą edukację. Szkoła policealna daje bowiem gwarancję zdobycia kwalifikacji, doświadczenia oraz zawodu, a to wszystko w ciągu 2 lat. W ProEdukacja nauka w szkołach policealnych oparta jest na autorskich programach nauczania, które zostały przygotowane przez wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną.

Informacje dodatkowe

Tak szeroki wachlarz edukacyjny to gwarancja, że studium ProEdukacja to solidna i rzetelna szkoła, która przygotuje ludzi do wykonywania konkretnego zawodu.. Najlepsi wykładowcy oraz nauczyciele, dołożą wszelkich starań, aby uczniowie otrzymali niezbędną do pracy wiedzę i umiejętności. Dzięki temu, że oferta ProEdukacja jest tak szeroka, szkoła przygotowuje do zawodu zarówno takich specjalistów jak opiekunka środowiskowa, technik rachunkowości, jak również specjalistów z zakresu pedicure manicure bądź technik BHP. Prócz standardowych zajęć lekcyjnych, ProEdukacja oferuje również kursy oraz szkolenia. Doskonalą one umiejętności nabyte w szkole, zwiększają wiedzę, pozwalają być na bieżąco z nowinkami technicznymi oraz gwarantują znaczące zwiększenie wiedzy indywidualnej. ProEdukacja to najlepszy sposób na zdobycie wykształcenia. Jako, że ProEdukacja to szkoła dla dorosłych, gwarantuje ona pełne dostosowanie się do potrzeb uczniów oraz kursantów. Olbrzymie możliwości techniczne i edukacyjne to gwarancja sukcesu w późniejszym życiu zawodowym.

ProEdukacja to profesjonalna placówka kształcąca osoby dorosłe. Wyposażona w profesjonalne sale wykładowcze, doskonałą kadrę pedagogiczną i olbrzymie doświadczenie, które pozwala uczyć na wysokim poziomie. Placówka ta posiada uprawnienia szkoły publicznej, daje możliwość kształcenia się w zawodach przyszłościowych, takich jak opiekun w domu pomocy społecznej, profesjonalny technik bezpieczeństwa i higieny pracy, czy też technik sterylizacji medycznej. Szkoła oferuje dodatkowo nowoczesne i bardzo innowacyjne kursy, takie jak kurs masażu Siemianowice Śląskie, kurs decoupage czy też specjalistyczny i bardzo popularny kurs dietetyka. Tak bogata oferta zachęca do skorzystania z niej. Warto zapisać się do szkoły jak najwcześniej, ponieważ liczba miejsc jest mocno ograniczona, ze względu na bardzo popularne kierunki nauczania.