Kto może podjąć naukę w ProEdukacja?

W ProEdukacja może uczyć się każdy kto ma ukończone minimum 18 lat i posiada minimum średnie wykształcenie.

Czy do zapisu muszę posiadać maturę?

Nie! Przy zapisie nie wymagamy matury.

Kiedy zaczyna się rekrutacja?

Rekrutacja trwa cały rok. Zajęcia rozpoczynają się w lutym i we wrześniu. Aby zapewnić sobie miejsce w wybranej szkole, już dziś zarezerwuj je poprzez formularz on-line!

Czy mogę zapisać się na wyższy semestr wybranego kierunku?

NAUKA NA WYŻSZYCH SEMESTRACH:

Rozwiązano Twoją grupę?

Nie odpowiada Ci Twoja dotychczasowa szkoła?
Nic straconego!
U nas możesz kontynuować naukę na wyższych semestrach!
Dołącz do ProEdukacji i ukończ wymarzony kierunek! Zapisy prowadzimy w:
  • Szkole Policealnej
  • Policealnej Szkole Medycznej

Zapisz się on-line bądź bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy!
W jakie dni odbywają się zajęcia?

Zajęcia prowadzone w ramach szkół prowadzimy w dużej mierze w weekendy. Przy opisie poszczególnych kierunków znajdziesz informacje, czy zajęcia prowadzone są w trybie zaocznym (sobota/niedziela), czy też stacjonarnym (czyli minimum trzy dni w tygodniu – jeden dzień w tygodniu od 16 + sobota niedziela).

Czy ucząc się dostanę zaświadczenie do urzędu?

Zaświadczenie do ZUS, MOPS itd. otrzymasz BEZPŁATNIE!

Kiedy otrzymam legitymację?

Legitymację otrzymasz po rozpoczęciu zajęć na wybranym kierunku.

Na jakich kierunkach trzeba zrobić badania lekarskie?

Badania lekarskie musisz wykonać przy zapisie na wszystkie kierunki prowadzone w ramach szkoły medycznej oraz szkoły policealnej. W trakcie zapisu w sekretariacie szkoły otrzymujesz skierowanie na badanie, a także adres placówki medycznej do której musisz się zgłosić.

Czy frekwencja na zajęciach liczy się, aby przystąpić do egzaminów semestralnych?

Frekwencja na zajęciach jest warunkiem obowiązkowym, aby móc przystąpić do egzaminów semestralnych. Wymagane jest minimum 50% frekwencji na zajęciach z danego przedmiotu.

Jak można złożyć rezygnację z nauki?

Z nauki możesz zrezygnować osobiście, odwiedzając sekretariat. Nie zostaniesz obciążony żadną karą pienieżną.