Ta strona używa plików cookies w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej Akceptuje
WIZAŻ (zaoczny) - I stopnia

WIZAŻ (zaoczny) - I stopnia

Zapraszamy do wstępnych zapisów na ten kierunek - w rekrutacji decyduje kolejność zgłoszeń a rezerwacja miejsca online jest darmowa. Wysyłając zgłoszenie nic nie tracisz a możesz wiele zyskać!

Ilość miejsc ograniczona!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Proedukacja Paweł Serwa, zgodnie z art. 6, pkt 1 a,b Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), w celu nawiązania komunikacji i przedstawienia oferty edukacyjnej drogą telefoniczną lub pocztą elektroniczną . Zgoda jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie jej, w zakresie podanym przez administratora tj. imię, nr telefonu adres e:mail będzie skutkowało brakiem możliwości  podjęcia kontaktu ze mną i przedstawienia oferty usług edukacyjnych oferowanych przez Proedukacja Paweł Serwa.

Klauzula informacyjna dot. RODO

 

AKTUALIZACJA:

NOWY, ULEPSZONY PROGRAM!

SZCZEGÓŁY PONIŻEJ!

 

Czas trwania kursu: 229 godzin

Planowany termin rozpoczęcia:jesień 2021r.

Zjazdy średnio 1-2 razy w miesiącu (sobota i niedziela)

 

 

 

NOWY NABÓR > [klik!]

odnośnik do wydarzenia na Facebooku,

bądź na bieżąco!

 

 

JOANNA DEJNEKA

Makijażystka, pasjonatka kreowania wyjątkowego wizerunku, psycholog i  wykładowca. Właścicielka profesjonalnego i prężnie rozwijającego się Studia Makijażu w Sosnowcu. Absolwentka szkoły Biar Beauty, regularnie doskonaląca się na kursach m. in u mistrzyni świata Matyldy Bojdy, Anity Soleckiej, Eweliny Zych, Aleksandry Kołodziejczyk i Iryny Soroki. Dzięki dużej wiedzy Pani Asi o procesie nauczania i jej kilkunastoletniemu doświadczeniu z zakresu prowadzenia szkoleń nasi słuchacze są zachwyceni przebiegiem zajęć przez Panią Joannę.  Rezultatem są doskonałe wyniki naszych absolwentów, wśród których wielu z nich stale rozwija się w dziedzinie wizażu przygotowując się do samodzielnej pracy w zawodzie wizażysty. Pani Joanna wykonywała dotąd makijaże na licznych eventach, pokazach mody, na wydarzeniach firmowych, konkursach, teledyskach i sesjach zdjęciowych. Charyzmatyczna, pełna energii, skupiona na ludziach osoba, która kocha swoją pracę i ludzi.

Jej motto:  "Aby innych zapalić do działania, trzeba samemu płonąć".

 

ANNA KRÓL

Makijażystka z zamiłowania i pasji. Od ponad 10 lat wykonuje makijaże dla osób prywatnych oraz do sesji zdjęciowych. Finalistka Mistrzostw Polski w makijażu ślubnym. Na co dzień pracuje z klientkami indywidualnymi wykonując makijaże ślubne i okolicznościowe. Uwielbia podkreślać kobiece piękno. Lekko, bez przesady, tak by wydobyć naturalny blask kobiety. Sprawdza się w wizażu, doradztwie w zakresie stylizacji ślubnej, prowadzi warsztaty makijażowe. Podczas lekcji indywidualnych uczy jak wydobyć piękno z każdej kobiety. Swoja wiedzę zdobywała u najlepszych mistrzów wizażu - polskich jak i zagranicznych.  Spełnia się jako matka i żona. Jest szczęśliwa, że w życiu może robić to co kocha. 

 

   

IZABELA BUFFI

Młoda, energiczna, rozwijającą się wizażystka. Swoją energią zaraża innych do działania w kierunku makijażu, ma milion pomysłów na minutę. Absolwentka wielu kursów i szkoleń, na co dzień pracuje w Nyx Professional Makeup, gdzie każda wolną chwilę spędza na rozmowie o kosmetykach. Chętnie szkoli, uczy, wykonuje makijaże okolicznościowe, artystyczne, co przełożenie ma na wygraną w Nyx Professional Makeup- Squad Awards 2018. Bierze udział w pokazach mody, sesjach zdjęciowych, eventach, wydarzeniach firmowych i konkursach. Z pasją wykonuje metamorfozy, po których kobiety nie są w stanie siebie poznać.

 

ANNA WAGNER

Od ponad 5 lat kreuje wizerunek i prowadzi komunikację marketingową małych przedsiębiorstw. Od roku rozwija się w branży eventowej. Na co dzień związana z firmą SHADOK Audio – Visual. Otwiera oczy i umysły na potrzeby wizerunkowe, tworząc przy tym przemyślane i spójne strategie rozwoju.
Na co dzień zajmuje się kreacją, wdrażaniem i realizacją strategii marketingowej marki; prowadzeniem komunikacji i kampanii reklamowych w social media; współpracą z mediami, organizacjami w zakresie prowadzonych projektów; opracowywaniem treści i projektów materiałów reklamowych (ulotek, folderów itp.); opieka nad portalami internetowym; koordynacją projektów reklamowych; produkcją eventów. Wykształcenie wyższe. Ukończyła Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych w Poznaniu, na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Szkoliła przedsiębiorców w zakresie wizerunku firmy, mediów społecznościowych oraz content marketingu we współpracy m.in. z Inkubatorem Przedsiębiorczości oraz Zabrzańskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości.

   

JUSTYNA STAWORZYŃSKA - LICHOSIK

Na codzień zajmuję się fotografią rodzinną. W swojej karierze zawodowej miałam także całkiem długi epizod z makijażem, który wynikał z potrzeby chwili. Współpracuję z kobietami podczas sesji kobiecych, są także kobiety, które chcą wykonać profesjonalny makijaż do sesji rodzinnych. To oraz moje zainteresowanie makijażem i kosmetykami, skłoniło mnie do  pójścia na kurs makijażu. Przez długi czas praktykowałam wizaż, robiąc go samodzielnie do moich sesji. Obecnie  współpracuję z wizażystkami, bo to nieco ogranicza mój wysiłek i pozwala mi skupić się przede wszystkim na zdjęciach! Nadal jednak makijaż jest dla mnie ważny i staram się go praktykować. Zawodowo zajmuję się fotografią lifestylową,
rodzinną i do tych sesji wykorzystuje światło zastane (dzienne). Jednak, aby zachować równowagę, dla samej siebie korzystam z różnego rodzaju światła i wykonuję sesje studyjne, w moim mini studiu w domu.

 
     

Atuty kierunku:

 • Zajęcia w centrum Katowic we własnej profesjonalnej pracowni wizażu i kosmetyki
 • Wszystkie materiały potrzebne do nauki zapewnia szkoła
 • Kadra składająca się z profesjonalistów

 

 

Wizaż I stopnia dla początkujących

Czas trwania: 229 godzin

Cel: przygotowanie kursantów do pracy w zawodzie wizażysty

W programie:

- wprowadzenie do podstaw makijażu

- podstawy pielęgnacji cery

- zarządzanie sobą w czasie

- warsztat fotograficzny

- podstawy charakteryzacji

- stylizacja fryzur

- podstawy marketingu w social mediach

- makijaż użytkowy w praktyce

- makijaż  kreatywny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wizażysta to zawód zyskujący coraz większą popularność w Polsce.  Wizażysta ma na celu wykreować pozytywnie swojego klienta, podkreślając jego atuty, a maskując niedoskonałości. Zrobienie dobrego make – up to sztuka sama w sobie! Coraz więcej osób korzysta z usług wizażystów,są to osboy coraz częściej poszukiwane na rynku pracy. Wizażyści wykonują makijaże na specjalne okazje, jak wesela, przyjęcia, pokazy itd.,  ale także pomagają dopierać odpowiednie kosmetyki kolorowe do samodzielnego makijażu. Współpracują z różnymi firmami chcącymi wypromować swój produkt, pokazując piękno ludzi.

Piękno jest otwartym listem polecającym, który z góry zdobywa dla nas serca”  

Artur Schopenhauer

Co oferujemy podczas rocznej nauki?

Dzięki naszym wykfalifikowanym pracownikom, którzy najlepiej znają się na swojej profesji oraz doskonale przystosowanym salom kosmetycznym i kosmetykom najwyższej jakości, nauczysz się bardzo rzetelnej i dokładnej pracy z pędzlem.

Poznasz:

 • Makijaż w praktyce – wizażyści pokażą Ci jak posługiwać się pędzlem, jakie kolory dobrać do danej twarzy, co zrobić, aby poprawić stan skóry, wygląd konkretnej osoby. Będziesz na każdych zajęciach praktykował makijaż w praktyce oraz wyrabiał poprawne nawyki.
 • Stylizację brwi i rzęs – poznasz najnowsze metody doklejania rzęs, a także dowiesz się w jaki sposób wyregulować brew, w taki sposób by pasowała do owalu twarzy. Poznasz sekret malowania brwi i rzęs.
 • Podstawy charakteryzacji – to będzie jeden z trudniejszych przedmiotów. Jednak, gdy myślisz o zaangażowaniu się w wizaż, jako charakteryzator, to ten przedmiot będzie dla Ciebie bardzo ważny! Dowiesz się bowiem, jak malować, by uzyskać efekty, zranienia, dziury, zmęczenia itp.
 • Analizę kolorystyczną – kolejny nieodłączny atut dobrego wizażysty – dobór odcieni i kolorów. Aby dobrze to zrobić potrzeba lat praktyki, niestety nie jest to łatwe do opanowania, my zrobimy wszystko, aby Ci to ułatwić znamy metody, które zna mało kto, dlatego wiedz, że będziesz dobrze przygotowany do pracy.
 • Podstawy kosmetologii – trzeba wiedzieć na jakie produkty można sobie pozwolić w dbałości o konkretną cerę. Musisz być obeznany bardzo dobrze w kosmetologii, aby zadbać w sposób prawidłowy o skórę klientki.
 • Teoria makijażu – troszkę teorii zawsze musi być. Jest to element nieodłączny i podstawowy w zawodzie makijażysty.
 • Wizaż, a własny biznes – jeżeli myślisz o założeniu własnego biznesu, to poznasz tajniki, jak założyć firmę od podstaw.

GALERIA - pracownia wizażu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu:

- zaświadczenie o ukonczeniu kursu
- certyfikat ukończenia kursu w języku polskim
- certyfikat ukończenia  kursu w języku angielskim

 

 

 

SZKOŁY I KIERUNKI

BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH dofinansowane kursy nawet do 80%

KURSY I SZKOLENIA

WYNAJEM SAL

PRACA

<< POWRÓT

NAJPOPULARNIEJSZE KIERUNKI

DLACZEGO PROEDUKACJA?

- Brak opłat w przypadku rezygnacji z nauki
- Brak opłat za niską frekwencję na zajęciach
- Najnowsze na rynku zawody i specjalności
- Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, MOPS i inne
- Zajęcia w ścisłym centrum Katowic
- Nauczyciele z pasją
- Nie masz możliwości sam zorganizować sobie praktyk?!
Przyjdź do nas, z chęcią Ci pomożemy!
- Stypendia dla ambitnych
- Uprawnienia szkoły publicznej

SEKRETARIAT

ProEdukacja
ul. Warszawska 3
40-009 Katowice

tel. 32 308 82 82
32 797 66 58

tel. kom.

+48 535 888 536
+48 519 645 655

32582589
41705651

ZAPISY NA WYŻSZE SEMESTRY

Prowadzimy zapisy na wyższe semestry!

 • rozwiązano twoją grupę?
 • nie odpowiada ci szkoła w której aktualnie się uczysz?
 • chcesz zmienić szkołę?

Przyjdź do nas! Proedukacja prowadzi zapisany na wyższe semestry na każdym z oferowanych kierunków.

ZAPISZ SIĘ

ZAPISY ON-LINE

 
Zarezerwuj miejsce już dziś!

Chcesz złożyć dokumenty już teraz, ale coś stoi Ci na przeszkodzie?
 
Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona. Wypełnij zgłoszenie online. Jest to rezerwacja miejsca w grupie na 14 dni.

Zadzwonimy do Ciebie i umówimy się na konkretny termin złożenia dokumentów.

ZAPISZ SIĘ

PROMOCJA

 
Aby nauka stała się jeszcze przyjemniejsza naszym słuchaczom proponujemy niezliczone promocje:

 • czesne 0 zł na wybranych kierunkach
 • stypendia dla najlepszych
 • pendrive na notatki
 • kurs zawodowy
 • zniżki na kursy w Proedukacja...
CZYTAJ WIĘCEJ
Kliknij aby odblokować